En popüler türkçe şarkı sözleri, müzik videoları, gitar akorları ve tablarını mı arıyorsun? Diyez.net - Müzik Burada
Rüya tabirleri ile rüyanı yorumlamak ister misin? Hemen Tıkla! Rüya tabirleri sözlüğü ile rüyanın yorumlarını oku...

Farklı mail adresi ile Msn Messenger kullanmak için yapmanız gerekenler !

admin tarafından 18 Eylül 2007 tarihinde yazılmıştır.
Yorum Yok

Hotmail uzantılı bir mail adresi kullanmıyorsanız ve varolan mail adresinizle Msn Messenger kullanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler:

Bilgisayarımıza Msn Messenger yazılımını kurulu değilse; Msn Messenger Plus Live veya başka bir sürümü bilgisayarınıza indirin.

Pogramı kurduktan sonra size sunulan yönergelere onay vererek oturum açma sayfasına gelin.

Bu sayfanın sol alt köşesinde bulunan “.Net Passport alın” bağlantısına tıklayın ve yönergeleri oanylaın. Size “bir e-posta hesabınız var mı ?” diye soracaktır, bu soruya “evet” diyerek ilerleyin.

Daha sonra “E-Posta adresinizi .Net Passport’ a kaydettiniz mi ?” sorusunu yöneltecektir. Bu soruya “Hayır, E-Posta adresimi Passport’ a şimdi kaydettirmek istiyorum.” seçeneğini işaretleyip onay verin.

Karşınıza çıkan formu aşağıdaki bilgiler doğrultusunda doldurun.

E -Posta Adresi: Msn Messenger’ da kullanmak istediğiniz e-posta adresinizi buraya yazın. Örnek olarak: “[email protected]Parola: Msn Messenger parolanızı belirleyip yazın, bu parola e – posta hesabınızın parolasıyla aynı olmak zorunda değildir. Bu parolayı sadece Msn Messenger gibi Msn hizmetlerine girerken kullanacaksınız. Parolanızı tekrar yazın, yazdığınız parola yukarıda yazdığınız parola ile aynı olmak zorunda. Yönergeyi onaylayın.

Buraya kadar hata yapmadıysanız e-posta hesabınıza bir ileti gelmiş olacak bu ileti içindeki aktivasyon linkine tıklayıp, yönergeleri izleyin, .Net Passportunuzu etkinleştireceksiniz.

Artık; .Net Passportunuz, dolayısıyla Msn Messenger adresiniz sizin seçtiğiniz ve belirttiğiniz adresiniz olacak.

  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Yorum yapın

    MSNMatik WordPress altyapısını kullanmaktadır.