En popüler türkçe şarkı sözleri, müzik videoları, gitar akorları ve tablarını mı arıyorsun? Diyez.net - Müzik Burada
Rüya tabirleri ile rüyanı yorumlamak ister misin? Hemen Tıkla! Rüya tabirleri sözlüğü ile rüyanın yorumlarını oku...

Konuştuğunuz Kişileri Etkileme

admin tarafından 16 Temmuz 2008 tarihinde yazılmıştır.
1 Yorum

Internette konuştuğunuz kişileri etkilemek mi istiyorsunuz? Cevabınızı duyar gibiyim. Eğer cevabınız `Evet` ise bu yazı kesinlikle tam size göre… Unutmayın;

“Etkilemek, sonucu değiştirmektir.”

MSN Messenger, Yahoo Messenger, Gtalk, Skype ve diğer tüm sohbet ortamlarında hepimiz insanları etkileme ihtiyacını hissederiz; bunu başardığımız zaman ise kendimizi bir adım önde görürüz. İşte bu noktada internet ortamında gerçek gerçek hayatta sahip olmadığımız avantajlara sahibiz. Yapmamız gerekenler ise çok basit, öncelikle karşımızdaki kişinin doğum tarihini öğreniyoruz. Daha sonra www.yashesaplama.com sitesine girerek, etkilemek istediğimiz kişinin yaşını, burcunu ve haftanın hangi günü doğduğunu öğreniyor ve aklımızın bir köşesine kazıyoruz. (NOT: YasHesaplama.com adlı siteyi sık kullanılanlara eklemekte fayda var. Zira, ileride etkilemek istediğimiz başka kişiler de olabilir 🙂 Başkalarını etkilemek bir yana, aramızda kalsın ama bazen kendi yaşımı hesaplarken bile tereddütte kalıyorum 😀 Bu nedenle herkesin sık kullanılanlarında olması gereken faydalı bir site olduğu düşüncesindeyim.)

Karşımızdaki kişinin burcunu öğrendik, şimdi ise onu etkilemenin yollarını öğreneceğiz. Aşağıda tüm burçların cinsiyetlere göre en belirgin özellikleri yer alıyor. Bu listeden etkilemek istediğiniz kişiye ait olan özellikleri bulun ve konuşmalarınızı bu çerçevede yönlendirin.

NOT: Sürekli insanları etkileme gereksinimi duyan, çapkın bir kişiliğiniz varsa bu sayfayı da sık kullanılanlara eklemenizde fayda var 😉

Burcuna göre insanları etkileme yolları

Hoşlandığınız biri var ama onu nasıl etkileyeceğinizi bilemiyorsunuz! Hiç üzülmeyin; işte size burcuna göre karşı cinsi etkilemenin yolları.

* Koç erkeği: Onu uğraştırın, peşinizden koşturun. Her zaman seksi görünün. Ne dediğinizi bilin, lider ruhlu davranın. Onunla baş edebilecek kadını sever.

* Koç kadını: Cesur, atak, bonkör ve dürüst davranın. Şık ve pahalı hediyeleri sever. Hareketli sportif hafta sonu planları ve renkli planlarla onu cezbedin.

* Boğa erkeği: Akıllı, bakımlı ve hanımefendi olun. Hafif seksapele hayır demeyecektir. Bırakın sanatsal konuşmalarını rahatça yapabilsin sizde ilgi alanlarını biraz araştırın. Hızlı olun.

* Boğa kadını: Olduğunuz gibi davranın, ona güzel sözler söyleyin, hoş parfümler alın, bol bol kültür sanat programı yapın, bonkör olun, güzel bir araba ve lüks bir ev alın yanınızdan ayrılmayacaktır.

* İkizler erkeği: Seksi, spor, bakımsız, bakımlı ama mutlaka akıllı kadını sever. Eğlenceli olmaya hızlı hareket etmeye dikkat edin. Yoksa siz harekete geçene kadar o tatile çıkmıştır.

* İkizler kadını: Para harcamayı sevmiyorsanız yanına yaklaşmayın. Tekdüze bir hayatınız varsa uzak durun. Her zaman bakımlı görünün.

* Yengeç erkeği: Akıllı, zarif, duygusal, sevgi dolu, şefkatli ve destek olan kadınları sever. İnatçı, sabırsız ve maymun iştahlı iseniz aşkınız çok sürmez uzak durun.

* Yengeç kadını: Sahip çıkan, sevgisini belli eden, hediye veren erkekleri tercih eder. Aradığı yaslanacak bir omuzdur.

* Aslan erkeği: Gösterişli, bakımlı, trendy, abartılı, karizmatik yanında gururla taşıyabileceği, havasını atabileceği kadınları sever.

* Aslan kadını: Gösterişli, kendinden emin, karizmatik, kendi işi olan, bol para harcayan ve sürekli iltifat eden biriyseniz, ömür boyu sizi bırakmayacaktır.

* Başak erkeği: Bakımlı, hanımefendi, sıcak, düz ve abartısız kadınları sever. İddiacı ve inatçı iseniz meydan savaşına hazır olun.

* Başak kadını: Zarif, dengeli, bakımlı ve şık, doğaya kültürel faliyetlere önem veren, insan ilişkileri gelişmiş, akıllı erkekleri tercih eder.

* Terazi erkeği: Güzel, estetik, bakımlı, akıllı, entellektüel, sevgi dolu, sevgisini gösteren erkeklerden hoşlanır. Brad Pitt’e benziyorsanız, sizden etkilenecektir.

* Terazi kadını: Dürüst, zarif, dengeli, bol bol iltifat eden, akıllı, entellektüel, yalan söylemeyen eğitimli tipleri tercih eder.

* Akrep erkeği: Seksi, ateşli, vefalı, özverili ve de bilgili kadın tipi ilgisini çeker. Çok para harcayan, abartılı bir kadınsanız geçireceğiniz iki günün keyfini çıkarın çünkü çok uzun sürmeyecektir.

* Akrep kadını: Ateşli, sahip çıkan, sadık, kültürlü ve onu ezmeye yeltenmeyecek bir erkeği arar. Armağanlara karşı koyamaz.

Dürüstlük önemli

* Yay erkeği: Onu güldürün, gezdirin, aklını meşgul edin, şaka yapın. Asla yalan söylemeyin, asla oyun oynamayın. Dürüst ve eğlenceli kadını sever.

* Yay kadını: Eğlenceli, konuşkan, akıllı, sosyal, sportif, doğaya meraklı, felsefeye ilgi duyan, her konuda fikri olan dürüst erkekleri sever.

* Oğlak erkeği: Vefalı, bilgili, duyarlı, şevkatli, dürüst, planlı ve de dayanıklı kadını sever.

* Oğlak kadını: Aileye düşkün, insan sevgisi olan, para kazanmasını bilen ve varlığıyla mutlu eden erkeklere karşı koyamaz.

* Kova erkeği: Uçuk, akıllı, merak uyandıran, dünyadaki gelişmelere duyarlı, eğlenceli, teknolojiye yatkınsanız Kova erkeğini kaptınız demektir!

* Kova kadını: Akıllı, uçuk, sosyal, konuşkan, kültürlü her ortama uyum sağlayabilen, bonkör ve eğitimli erkekleri sever. Bir de bol bol tatil programı yapmanızı ister.

* Balık erkeği: Bakımlı, gözleri parlayan ve kültürlü kadın, onun için idealdir. Onu her zaman kollayıp, destek olmanız gerekir.

* Balık kadını: Ona her zaman hoş sözler söyleyin. Yalan da olsa hoşuna gider. Romantik yemekler, kırmızı güller, çikolatalar, renkli haftasonları tam ona göredir.

 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • “Konuştuğunuz Kişileri Etkileme” için 1 Yorum

  1. defne dedi ki:

   bence burası yani burçlar fena sayılmaz

  Yorum yapın

  MSNMatik WordPress altyapısını kullanmaktadır.