En popüler türkçe şarkı sözleri, müzik videoları, gitar akorları ve tablarını mı arıyorsun? Diyez.net - Müzik Burada
Rüya tabirleri ile rüyanı yorumlamak ister misin? Hemen Tıkla! Rüya tabirleri sözlüğü ile rüyanın yorumlarını oku...

Kullanıcı Sözleşmesi

admin tarafından 27 Mart 2008 tarihinde yazılmıştır.
Yorum Yok

Msnmatik.com, içeriğini bu sözleşmenin hükümlerini hiçbir değişiklik olmaksızın kabul etmeniz koşuluyla sağlamaktadır. Bu siteyi kullanmanız bu sözleşmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelir.

İçerdiği malzemeler tamamen ya da kısmen, kendisi ve başka kaynaklardan sağlanmaktadır ve bu malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kısmen de olsa kaynak gösterilmeden kullanılamazlar.

MSnmatik.com web sayfalarının içeriğinin Telif Hakkı © 2008 sahibine aittir. Burada açık olarak verilmeyen hiçbir hak saklı değildir. Site sahibinin önceden yazılı onayı olmadan veya kaynak gösterilmeden, içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da saklanması, aşağıdaki koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır.

Msnmatik.com, web sayfalarını bilgisayarınız üzerinde tarama, bu sayfalardan yalnız kendi kullanımınız için kopya çıktısı almanıza izin vermektedir. Bunların yeniden dağıtımı için site sahibinden yazılı izin almak zorundasınız.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız ve kaynak göstermeniz koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilir, alıntı yapabilir, referans verebilir, kullanabilirsiniz.

Size erişim kolaylığı sağlamak için Msnmatik.com, üçüncü şahısların sahip olduğu internet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kurallarını incelemeli ve kabul etmelisiniz. Msnmatik.com’un bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve bu siteler tarafından yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul ediyorsunuz. Ayrıca, Msnmatik.com dışındaki bir siteye olan link, Msnmatik.com’nun o siteyi ya da üçüncü şahıs sitesinde belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Kullanıcılar tarafından yapılacak yorumlarda, kişi yada kurumlara hakaret etmek, küçültücü ifadelerde bulunmak yasaktır. Yaptığınız yorumlar da kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı başkalarını rahatsız edici , Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı , din, dil, ırk ayrımı ve Türkiye Cumhuriyeti alehinde ibareler bulunmamalıdır. Bu koşullardan bir yada birden fazlasının gerçekleşirse ve Msnmatik.com geliştiricisine yetkili mercilerden talep gelmesi durumunda Msnmatik.com, yorumu yapan kişi hakkındaki bilgileri vermeye yetkilidir. Ayrıca bu tarzda ki mesajlar tespit edildiği anda sorumlu kişilerin mesajları silineceklerdir.

Msnmatik.com, bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, zamanında olmaklık, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez. Kullanıcılar bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakım, tamirat ya da düzeltme masraflarının tümünü üstlenmeyi baştan kabul etmiş sayılırlar.

Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, herhangi bir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi yasadışı, geçersiz ya da başka bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, sözkonusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir ve geriye kalan maddelerin yasal açıdan uygulanabilirliğini ve geçerliliğini etkilemeyez.

MSNMatik WordPress altyapısını kullanmaktadır.