En popüler türkçe şarkı sözleri, müzik videoları, gitar akorları ve tablarını mı arıyorsun? Diyez.net - Müzik Burada
Rüya tabirleri ile rüyanı yorumlamak ister misin? Hemen Tıkla! Rüya tabirleri sözlüğü ile rüyanın yorumlarını oku...

MSN Web Messenger nedir ? Nasıl kullanılır ?

admin tarafından 10 Eylül 2007 tarihinde yazılmıştır.
Yorum Yok

MSN Web Messenger nedir ? Ne İşe yarar ? Nerede kullanılır ?

– MSN Web Messenger; ailenizle, arkadaşlarınızla yada kişi listenizdeki herkes ile, sadece bir internet tarayıcısı kullanarak gerçek zamanlı bir konuşma yapabilmenize imkan sağlayan bir uygulamadır.

– MSN Web Messenger tamamı ile internet üzerindedir yani web tabanlıdır.MSN Web Messenger sayesinde; hiçbir Java veya buna benzer bir uygulama kullanmaksızın, Msn listenizde bulunan kişilerle kolayca konuşabilir, listenizde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz.

– MSN Web Messenger‘ ı iş yerinde, arkadaşınızın evinde, okulda kısaca bilgisayarınıza erişmenizin zor olduğu her alanda; Msn yazılımına ihtiyacınız olmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

MSN Web Messenger’ ı nasıl kullanırım ?

Bir hotmail yada msn uzantılı E-posta hesabına sahip olmalısınız. Eğer yoksa ilk önce bir tane hesap açmanız gerekir. ( Kısaca E-posta edresi almalısınız. )

– İnternet bağlantınızı sağlamalısınız.

Bir internet Tarayıcısı; Windows’ la çalışan “Microsoft Internet Explorer 5.0″, “Netscape 7.1” veya “Mozilla 1.6” sürümlerinden birine veya bu tarayıcıların üst sürümlerinden bir tanesine sahip olmalısınız.

Sitede açılan reklam sitelerine izin vermelisiniz. Bazı tarayıcı sürümlerinde bu tür reklamları otomatik olarak engelleyen programlar bulunmaktadır örnek olarak Msn Toolbar. Siz bu otomatik sistemi iptal etmelisiniz.

MSN Web Messenger’ ı başlatmak için burayı tıklayınız.

  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Yorum yapın

    MSNMatik WordPress altyapısını kullanmaktadır.